Ноутбук Acer Aspire 5 A515-45-R9JU (NX.A82AA.00N) Pure Silver
Код товару: 101586
Немає в наявності
screen
15.6'' IPS (1920x1080) Full HD 60 Гц
processor
AMD Ryzen 7 5700U (1.8 – 4.3 ГГц)
cores
Інтегрована, AMD Radeon Graphics
ram
16 ГБ
os
Windows 11 Home
sd-card
SSD 1 ТБ
Розгорнути всі характеристики
Загальне
Виробник
Acer
Лінійка (повна)
Aspire 5 A515-45-R9JU
Лінійка
Aspire
Клас
Для роботи та навчання
Конструкція
Класичний
Операційна система
Windows 11 Home
Екран
Діагональ
15.6"
Роздільна здатність
1920x1080 (Full HD)
Тип матриці
IPS
Частота оновлення
60 Гц
Тип покриття
Матове
Сенсорний
Ні
Процесор
Модель
Дод. інформація (модель, технологія, дата виходу, ядра/потоки, тип графіки, макс. частота ОЗП)
Ryzen 7 5700U, Q1'21, 8/16, AMD Radeon Graphics, Renoir (Zen 2), Up to: DDR4-3200, LPDDR4-4266
Кількість ядер
8
Покоління
Zen 2 (AMD)
Оперативна пам'ять
Об `єм
16 ГБ
Тип
DDR4
Частота
3200 МГц
Об'єм накопичувача
Об'єм накопичувача
SSD 1 ТБ
Відеокарта
Модель
Відеокарта (дискретна)
Ні
Додаткові характерситики
Роз'єми та порти вводу-виводу
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 2.0, 1x HDMI, 1x audio
Картрідер
Wi-Fi
Є
Web-камера
Є
Підсвічування клавіатури
UA/RU розкладка клавіатури
Клавіатура із цифровим блоком
Мережеві адаптери
Фізичні параметри
Вага, кг
1.77
Розмір, см
363,4 x 250,5 x 17,95
Матеріал корпусу
Алюміній/пластик
Колір
Сріблястий
Потужність батареї
45 Вт*год